Kick-ass Flash templates from TemplateMonster!

Me ei tegele ennustamisega, me esitame tuleviku!

  Firstel Group OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on elektriinstallatsioonitööd, mida teostatakse peamiselt Eestis. Tulevikus on plaanis minna ka rahvusvahelistele turgudele. Vaatamata sellele, et Firstel Group OÜ on tegutsenud suhteliselt lühikest aega, on ettevõtte areng toimunud väga kiiresti. Kvaliteetselt teostatud töödega on pälvitud klientide usaldus.
  Ettevõttel on tekkinud head koostöösuhted mitmete partneritega ehituse, sanitaartehnika, ventilatsiooni jt. eritööde valdkondades.

  Tere tulemast! Ettevõttes töötab professionaalne meeskond, kes on läbinud mitmeid koolitusi, oskab ja suudab pakkuda individuaalselt igale tellijale sobivaid lahendusi kõrge kvaliteediga. Tööde projekteerimisel ja teostamisel arvestatakse maksimaalselt iga tellija soovide ja vajadustega.
  Kui ettevõtte algusaastatel tegeleti ainult elektriinstallatsiooni- ja projekteerimistöödega, siis alates 2007. aastast on lisandunud veel välisvõrkude montaaži- ja kaevetööd. Välisvõrkude paigaldamise töid teostavad oma eriala head asjatundjad, kasutades spetsiaalset tehnikat. Firstel Group pakub ka välisvõrkude hoolduse teenust.